Kontakt

Danmarks Filatelist Forbund kan kontaktes på følgende adresse:
DFF
Priorparken 860
2605 Brøndby
Danmark

Åbningstider pr. telefon: tirsdag - torsdag kl. 9-13 eller efter aftale.
Tlf. 32 50 18 86 - Email: danfil@danfil.dk. Forretningsfører Ib Krarup Rasmussen
Vigtigt: besøg skal aftales i forvejen. Husk mobiltelefon da der skal ringes på tlf. 32 50 18 86 for at blive lukket ind, porten er altid låst!

Konto nr. bank: reg.nr. 3001 kontonr. 9340106. Mobilepay ?
 
Hjemmeside: kontakt webmaster Irene Henriksen vedr. alt på hjemmesiden på mail:  hjemmeside@danfil.dk  

Kilovare: kontakt Tom Lauridsen på mail: kilovare@danfil.dk 

Netsalget: kontakt Thomas Hilkjær på mail: netsalg@danfil.dk

PR udvalg: kontakt Irene Henriksen på mail: ihen54@gmail.com og

Bestyrelsen i DFF blev valgt på repræsentantskabsmødet i 2018 og består af:

Niels Kristian Hansen - Bistruplund 23, 2. -  3460 Birkerød - tlf. 45 81 25 39 - nhansen6@gmail.com (formand)
Irene Henriksen - Gartnervænget 36 - 6855 Outrup - tlf. 40 11 87 68 - ihen54@gmail.com (næstformand)
Thomas Hilkjær - Lyshøj 14 – 4220 Korsør – tlf. 58 37 56 12 - thilkjaer@privat.dk 
Tom Lauridsen - Linde Alle 3 - 7500 Holstebro – tlf. 29 67 76 56 - tom51omvendt@live.dk 
Charlotte Stryhn - Nr. Alslev Syrenvej 19 - 4840 Nørre Alslev - tlf. 22 90 15 43 - cstryhn@gmail.com
Palle Offersen - Slørhatten 35 - 5220 Odense SØ - tlf. 40 22 19 85 - palle.offersen@hotmail.com
Lise Woller-Nielsen - Damvej 24 - Enderslev - 4652 Hårlev - tlf. 20 15 40 04 - lise@woller-nielsen.dk 

Indkøbskurv

Kalender - 21. Nov. 2018

The Great War

23. Nov. 2018 - 00:00

Udstillinger

FEPA udstilling i Verona Italien

Læs mere

Motivtræf Herlev

24. Nov. 2018 - 10:00

Byttedage

De Danske Motivsamlere og Herlev Frimærkeklub holder Motivtræf i Marielyst Herlev Hovedgade 172 2730

Læs mere

Byttedag og Samlermesse Frederikshavn

24. Nov. 2018 - 10:01

Byttedage

Maskinhallen Skolegade 8 9900 Frederikshavn

Læs mere

Byttedag Støvring

25. Nov. 2018 - 10:01

Byttedage

Stubhuset Grangårdsvej 11. Stort anvisningssalg mm, se næste side

Læs mere

Byttedag Stubbekøbing- OBS ny adresse

25. Nov. 2018 - 10:01

Byttedage

Stubbekøbing Hallen Gl. Landevej 1 4850 Stubbekøbing. Anvisningssalg mm, se næste side.

Læs mere

Se hele kalenderen ...